Projeler

KREŞ

Çalışan Kadınların yaşamını kolaylaştıracak, çocuklarına iyi ve güvenli bakarak iş verimini artıracak bir hayatı sağlamak amacı ile TOSBİ sınırları içinde Kreş yapılabilmesi için,Türkiye’de bazı kurum ve hayırseverlerin kreş girişimleri takip edilmektedir. 

RESTAURANT

OSB'de faaliyet gösteren firmaların çalışanları, tedarikçileri ve misafirlerinin güvenli, kaliteli ve lezzetli yemek ihtiyaçlarını karşılamak, her türlü organizasyonun yapılmasına olanak sağlayacak, dünya mutfaklarının yer alacağı modern restaurant yapımı için çalışmalarımız devam etmektedir.CAMİ

Tire Organize Sanayi Bölge Sınırlarımız İçerisinde 1/5000 ve 1/1000 ölçekli İmar Planlarında İbadet alanı olarak ayrılan 6.000 m²’ lik alanımız bulunmaktadır. Projelerimiz içerisinde bulunan Camimizin yapımı için Bölge Müdürlüğümüz tarafından katılımcılarımızın desteği ile yapılması planlanmaktadır. Sanayicimiz ve Bölgemiz çalışanlarına hizmet verecek olan Cami’nin Bölgemize kazandırılması düşünülmektedir.

                                                             

                                    SPOR KOMPLEKSİ


Sağlıklı yaşam ve sosyal dayanışmayı desteklemek ve Tosbi içerisinde faaliyet gösteren işletme çalışanlarının mesai dışında vakit geçirebliecekleri bir ortam yaratmak amacıyla her yaştan profesyonel ve amatör sporcular için tüm hizmet ve imkanların en yüksek kalite ve standartlarda sunulacağı spor kompleksinin bölgemize kazandırılması düşünülmektedir.


YEŞİL ALAN AĞAÇLANDIRMA

Bölge sınırları içerisinde ;

  • 16.600 FISTIK ÇAMI
  • 1.700 ZEYTİN
  • 350 CEVİZ
  • 300 BADEM
  • 65 KAYISI
  • 450 ŞEFTALİ (TİRE BELEDİYESİ PARSELİNE) 

Olmak üzere 21.515 adet yetişmiş ağaç yaşamaktadır. Hedefimiz 30.000 adet fidana ulaşmaktır. 3 Haziran 2010 tarihinde Ege Bölge Sanayi Odası Çevre Komitesi tarafından düzenlenen “2010 ÇEVRE ÖDÜLÜ” kapsamında kurumumuz ödül almaya hak kazanmıştır.PARK VE YÜRÜYÜŞ ALANI PROJESİ

Bölgemiz içerisinde 85.000 m² 'lik alanda çalışmalarına başlanan yürüyüş yolu olarak da hazırlanan badem, ıhlamur gibi çeşitli meyve ve süs ağaçlarının dikildiği park alanı tamamlanmış olup, 55.000 m²’lik alanında tamamlanması ile toplam 140.000 m²’lik bir alan oluşturulacaktır. Dinlenme ve spor aktivitelerinin de yer alacağı park oturma yerleriyle zenginleştirilerek bölge çalışanlarının ve Tire halkının hizmetine açılacaktır. 

Benzer İÇERİKLER